Плата за проведення державної реєстрації прав, внесення змін до записів Державного реєстру прав та надання інформації з Державного реєстру прав у 2019 році ( з 01.01.2019)

За державну реєстрацію прав справляється адміністративний збір у такому розмірі:

 

  1. За державну реєстрацію права власності на нерухоме майно у строк, визначений статтею 19 цього Закону, – 0,1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (з 1 січня 2019 року – 1921 гривень) = 190 грн.

 

За державну реєстрацію права власності, проведену у строки менші, ніж передбачені статтею 19 цього Закону, справляється адміністративний збір у такому розмірі:

у строк два робочі дні  – 1 прожитковий мінімум для працездатних осіб = 1920 грн.

у строк один робочий день – 2 прожиткових мінімуми для працездатних осіб =3840 грн.

у строк 2 години  – 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб = 9610 грн.

 

  1. За державну реєстрацію інших речових прав, відмінних від права власності (крім іпотеки), справляється адміністративний збір у розмірі 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб = 100 грн.

За державну реєстрацію інших речових прав, відмінних від права власності (крім іпотеки), проведену у строки менші, ніж передбачені статтею 19 цього Закону, справляється адміністративний збір у такому розмірі:

  • у строк два робочі дні – 0,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб = 960 грн.
  • у строк один робочий день – 1 прожитковий мінімум для працездатних осіб = 1920 грн.
  • у строк 2 години – 2,5 прожиткових мінімуми для працездатних осіб = 4800 грн.

 

  1. За державну реєстрацію обтяжень речових прав, іпотеки справляється адміністративний збір у розмірі 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб = 100 грн.
  2. За державну реєстрацію прав у результаті вчинення нотаріальних дій справляється адміністративний збір у розмірі 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб = 190 грн.

 

  1. За внесення змін до записів Державного реєстру прав, у тому числі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника, справляється адміністративний збір у розмірі 0,04 прожиткового мінімуму для працездатних осіб = 80 грн.

 

  1. За отримання інформації з Державного реєстру прав у порядку, передбаченому статтею 32 цього Закону, справляється адміністративний збір у такому розмірі:

отримання інформації, витягу в паперовій формі – 0,025 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб = 50 грн.

отримання інформації, витягу в електронній формі – 0,0125 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб = 20 грн.

отримання інформації адвокатами, нотаріусами (під час вчинення нотаріальних дій з нерухомим майном, об’єктом незавершеного будівництва) шляхом безпосереднього доступу до Державного реєстру прав – 0,04 прожиткового мінімуму для працездатних осіб = 80 грн.

Адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих 10 гривень.

Адміністративний збір справляється за одну надану послугу у сфері державної реєстрації прав.

У разі надання однієї послуги у сфері державної реєстрації прав одночасно усім співвласникам нерухомого майна адміністративний збір справляється один раз у повному обсязі.

У разі надання однієї послуги у сфері державної реєстрації прав співвласникам нерухомого майна окремо один від одного адміністративний збір справляється у повному обсязі з кожного із співвласників.

У разі відмови у проведенні реєстраційних дій адміністративний збір не повертається.

У разі відкликання заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень адміністративний збір підлягає поверненню.

Адміністративний збір не справляється за внесення до записів Державного реєстру прав змін, пов’язаних із приведенням у відповідність із законами України у строк, визначений цими законами.