Відбулось  засідання круглого столу на тему: «Реалізація правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!»: співпраця з громадськістю»

11.09.2019

Сьогодні за участю керівництва, працівників Головного територіального управління юстиції  та громадських організацій Черкаської області відбулось  засідання круглого столу на тему: «Реалізація правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: співпраця з громадськістю».

Учасники активно дискутували на теми: реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», законодавчих змін #ЧужихДітейНеБуває, #ВідповідальнеБатьківство, порядку виїзду з дитиною за кордон та протидії булінгу.

Булінг – це проблема, що є далеко не новою як у всьому світі, так і в Україні зокрема. За цим терміном стоять десятки тисяч психологічних дитячих проблем та (нерідко) зламаних людських життів. За даними досліджень, Україна увійшла до ТОП-10 країн із поширеною дитячою агресією у школах. Жертвами при цьому є здебільшого учні від 11 до 15 років.

Олександр Свіренюк – начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області запросив присутніх представників громадських організацій долучитись до Всеукраїнського тижня протидії булінгу, ініційованого Міністерством юстиції України,  який буде проводитись з 16 по 20 вересня 2019 року.

У ході засідання заслухано та обговорено інформацію  про проведення правопросвітницької роботи  у навчальних закладах міста. Визначено шляхи співпраці громадських організацій з Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області  задля подолання проблеми булінгу у шкільному середовищі та збільшення рівня правової свідомості школярів міста.

“Тільки спільними зусиллями ми зможемо захистити права дітей і сформувати нетерпимість до цього ганебного явища!”, – резюмував очільник юстиції Черкащини.