Третій сучасний офіс “Open Space” запрацював на Черкащині

31.10.2019

У відкритті нового «Open Space» взяли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк та міський голова Віталій Войцехівський.

«Сьогодні  ми відкриваємо третій сервіс «Open Space» на Черкащині,  і це означає, що ініціативи Міністерства юстиції продовжують втілюватися в життя», – так відкрив захід начальник юстиції Черкащини Олександр Свіренюк. За його словами новий формат дозволяє позбутися черг та скоротити час на отримання необхідної послуги.

Очільник юстиції зазначив, що головна перевага «Open Space» полягає в тому, що жителі міста відтепер зможуть в комфортних умовах без черг та годинних очікувань отримати найбільш популярні послуги у сфері реєстрації актів цивільного стану, серед яких – реєстрація народження дитини, подання документів для реєстрації шлюбу, розірвання шлюбу чи зміни імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, проставлення апостиля, отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян чи копій документів.

Офіс “Open Space” у Золотоноші  працюватиме у форматі «єдиного вікна» та «відкритого простору» з використанням електронної черги. На місці можна зробити оплату обраної послуги, тож громадянам не доведеться витрачати час на пошуки банківської установи.

Завітайте до нас та переконайтеся у зручності  надання наших послуг!

Адреса: м Золотоноша, вул. Гагаріна, 3-А.