Он-лайн-консультування жителів Чорнобаївського району

30.10.2019

30 жовтня 2019 року з метою реалізації Графіку роботи дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Черкаській області на ІІ півріччя 2019 року, на базі Головного територіального управління юстиції у Черкаській області з використанням веб-зв’язку проведено консультування жителів Чорнобаївського району в приміщенні Чорнобаївського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Консультування громадян проводилося з метою запобігання порушення їх прав, гарантованих Конституцією України та законами у різних сферах життя, а також, ознайомлення жителів району з роботою юстиції шляхом надання безоплатної первинної правової допомоги.

В організації та проведенні консультування взяли участь: начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області – Свіренюк О.О., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області – Спєваков Є.В., заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області – Корж Н.Н., начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів,  правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області – Чабан С.О., в.о. завідувача сектора судової роботи та міжнародного співробітництва – Вельченко М.В. та головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області – Шкрябай Ю.Ю.

В ході консультування громадянам були надані роз’яснення щодо: сплати аліментів чоловіком, який знаходиться за кордоном; про виконання громадських робіт; звернення громадян у строки, які передбачені законодавством; договору оренди землі.