Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад заступників начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

13.11.2019

Міністерство юстиції України оголосило конкурс на зайняття вакантних посад заступників начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) та затвердило умови його проведення, зокрема – загальні та кваліфікаційні вимоги, вимоги до компетентності та професійних знань.

За результатами конкурсу буде визначено заступника начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Черкаській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) та заступника начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Черкаській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Перший етап конкурсу – тестування – відбудеться 25 листопада 2019 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73.

Заяви від охочих взяти участь у конкурсному відборі приймаються до 19 листопада 2019 року включно.

З умовами проведення конкурсу ви можете ознайомитись на сайті за посиланням  https://minjust.gov.ua/m/konkurs-na-posadi-kerivnikiv-mijregionalnih-teritorialnih-organiv-ministerstva-yustitsii-ukraini-ta-ih-zastupnikiv-6345 

Інформація про конкурс також розміщена на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України  з питань державної служби за посиланнями:

https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=7314

https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=7334