12 жовтня відбудеться семінар для суб’єктів нормотворення

04.10.2018

На виконання підпункту 4.15 пункту 4 Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23.06.2011 № 1707/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.06.2011 за № 759/19497 (зі змінами), 12 жовтня 2018 року заплановано проведення постійно діючого зонального навчального семінару для суб’єктів нормотворення (представників обласної, районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, відповідальних за додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів) Черкаської обласної, Черкаської, Канівської та Смілянської районних державних адміністрацій.

В ході семінару заплановано розглянути наступні питання:

  1. Стан роботи Головного територіального управління юстиції у Черкаській області з питань державної реєстрації нормативно-правових актів за 9 місяців 2018 року.
  2. Правові аспекти погодження проекту нормативно-правового акта  з зацікавленими органами з питань соціально трудової сфери.
  3. Порядок прийняття рішення спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики  про погодження проекту нормативно-правового акта.
  4. Особливості підготовки висновку юридичної служби за результатами проведення експертизи нормативно-правових актів.
  5. Підстави набрання чинності нормативно-правовими актами.
  6. Актуальні питання проведення щомісячних безвиїзних та виїзних перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.