03 жовтня 2019 року у м. Черкаси (вул. Б. Вишневецького, 18) заплановано проведення постійно діючого зонального навчального семінару для суб’єктів нормотворення (представників обласної, районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, відповідальних за додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів) Черкаської обласної, Черкаської, Канівської та Смілянської районних державних адміністрацій

30.09.2019

На виконання підпункту 4.15 пункту 4 Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23.06.2011 № 1707/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.06.2011 за № 759/19497  (зі змінами), 03 жовтня 2019 року заплановано проведення постійно діючого зонального навчального семінару для суб’єктів нормотворення (представників обласної, районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, відповідальних за додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів) Черкаської обласної, Черкаської, Канівської  та Смілянської районних державних адміністрацій.

В ході семінару заплановано розглянути наступні питання:

  1. Стан роботи Головного територіального управління юстиції  у Черкаській області з питань державної реєстрації нормативно-правових актів    за 9 місяців 2019 року.
  2. Про організацію роботи над проєктом нормативно-правового акта.
  3. Правові особливості державної реєстрації нормативно-правових актів.
  4. Доведення до відома населення нормативно-правових актів.
  5.  Порядок ведення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів та користування ним.
  6. Актуальні питання проведення щомісячних безвиїзних       та виїзних перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.