03 грудня 2018 року спеціалісти Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області спільно з представниками Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь у навчальному семінарі на тему: «Легальна зайнятість» для керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, який відбувся на базі Черкаського міського центру зайнятості.

06.12.2018

В ході проведення заходу учасників було ознайомлено з основними аспектами надання безоплатної правової допомоги відповідно до Закону України від 02.06.2011 № 3460-VI «Про безоплатну правову допомогу», а також, поінформовано про реалізацію загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та нові інформаційні можливості пов’язані з реалізацією проекту у Черкаській області.

Крім цього, серед присутніх були поширені інформаційні буклети наступної тематики: «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей» тощо.