На головну Стажування громадян Документи Послуги Корисні посилання Вакансії Контакти
  «Гаряча» телефонна лінія для повідомлень про факти корупції в органах юстиції - (0472) 32-92-30  
  Керівництво
  Структурні підрозділи
  Територіальні підрозділи
  Державна виконавча служба
  Управління державної
   реєстрації
  Нотаріат Черкащини
  Фінансовий моніторинг
  Порядок звернення до
   Європейського
   суду з прав людини
  Питання банкрутства
  Державні закупівлі
  Фінансові ресурси
  Запобігання та боротьба
   з корупцією
  Правова освіта
  Правова робота
  Систематизація законодавства
  Міжнародне співробітництво
  Експертне забезпечення
   правосуддя
  Державна реєстрація
   нормативно-правових актів
  Громадські приймальні
  Гаряча телефонна лінія
  Доступ до публічної    інформації
  Відкриті дані
  Звернення громадян
  ВСЕ ПРО ВИБОРИ
  Нормативно-правові акти
  
   Інформація
   Запобігання і протидія проявам корупції

Шановний відвідувачу!

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Головного територіального управління юстиції у Черкаській області та територіальних підрозділів, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про це письмово, на електронною поштою або записавшись на прийом до головного спеціаліста з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

e-mail e-mail
адреса 18000, місто Черкаси, бульвар Шевченка, 185
телефон (0472) 33-01-61

 

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ГОЛОВНОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ
УПРАВЛІННІ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Посада

Місце прийому

День
прийому

Часи
прийому

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

 

БРИК

Артем Олександрович 

 

бульв. Шевченка, 185, к. 235

 

 

 

щоденно

 

 

 

 

 

 

з 10.00 до 16.00

 

Інформація може надаватися анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

ЕЛЕКТРОННА ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ

Надання довід із Єдиного державного реєстру осіб які вчинили корупційне правопорушення

Довідка із Єдиного державного реєстру осіб які вчинили корупційне правопорушення надається Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області протягом п'яти робочих днів на письмовий запит фізичної особи (уповноваженої нею особи), в якому мають бути обов'язково вказані дані, необхідні для пошуку інформації відповідно до пункту 3.5 Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

ЗАРЗОК ЗАПИТУ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДОВІДКИ

Перелік нормативно-правових актів

  1. Закон України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII
  2. Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII
  3. Закон України «Про Національне антикорупційне бюро України» від 14.10.2014 № 1698-VII
  4. Закон України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» від 14.10.2014 № 1699-VII
  5. Постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 171 «Про затвердження порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»
  6. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 265 «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки».
  7. Наказ Міністерства юстиції України від 11.01.2012 № 39/5 «Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення»
  8. Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 17.06.2016 № 2, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 липня 2016 року за № 987/29117,«Про затвердження Переліку посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків»
  9. Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб
  10. Методичні рекомендації щодо передачі в управління підприємств та/або корпоративних прав з метою запобігання конфлікту інтересів
Закони.
Закон України "Про запобігання еорупції"
Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру у 2016 році"
Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики"
Закон України "Про державну службу"
Роз'яснення та методичні рекомендації.
Роз'яснення "Запобігання корупції в органах державної влади шляхом проведення спеціальної перевірки"
Роз'яснення "Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення"
Методичні рекомендації Міністерства юстиції України від 16.10.2013 року "Про запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування"
Методичні рекомендації щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати, і зобов'язання фінансового характеру особами,уповноваженими на виконання функції держави або місцевого самоврядування, та іншими особами.
Постанови Кабінету Міністрів України.
Постанова КМУ від 25.03.2015 №171 "Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"
Постанова КМУ від 29.04.2015 №265 "Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки
Постанова КМУ від 13.06.2000 №950 "Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"
Положення про Єдиний державний реєстр осіб які, вчинили коркпційні правопорушення, від 25.06.2015 року № 1059/5
Накази Головного управління юстиції у Черкаській області.
Наказ ГУЮ № 298/03 від 11.07.2013 "Про затвердження переліку посад з підвищеним корупційним ризиком"
Наказ ГУЮ № 365/03 від 15.08.2013 "Про затвердження списку осіб відповідальних за попередження та профілактику корупційних правопорушень у Головному та територіальних управліннях юстиції"
План заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень в Головному управлінні юстиції у Черкаській області та територіальних управліннях юстиції області на 2013 рік

Антикорупційна політика
Аналітична інформація про виконання вимог антикорупційного законодавства та виконання Плану заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень Головним управлінням юстиції у Черкаській областіза 2012 рік
Варіанти корумпованої поведінки
Загальні правила поведінки державного службовця
Сутність провокації хабара
Спеціальні обмеження, встановлені законами України «Про державну службу» і «Про боротьбу з корупцією
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 Першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

До уваги громадян!
Особистий прийом керівництвом Головного управління юстиції у Черкаській області.

Докладніше>>


Віртуальна громадська приймальня

Правила приймальні

Задати питання

Архів питань

  
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Міністерство юстиції України
Верховна Рада України
Кабінет міністрів України
Урядова гаряча лінія
ЦППКПЮ
Офіційний вісник України
Бюлетень Міністерства юстиції України
Інформаційний центр Мінюсту
Електронне декларування
Шлюб за 24 години
Шлюб за 24 години